«ЧЕСНО» – ваш провідник у світ політики

«ЧЕСНО» – ваш провідник у світ політики
13 Сентября 2018

У демократично розвинутому суспільстві важлива кожна думка, саме тому з’являється багато політичних сил та представників різних фракцій. На жаль, пересічному громадянину в них не завжди легко розібратися. Щоб скласти свою думку про того чи іншого кандидата, зрозуміти, за кого голосувати, потрібна інформація.

 

Дуже важливо, щоб вона була незалежною та висвітлювала події і людей прозоро й відкрито. Наразі в Україні існує такий ресурс і він створений громадським рухом «ЧЕСНО».

 

Що надає «ЧЕСНО» виборцям?


Треба зауважити, що ми працюємо ще з 2011 року. За цей час напрацювали систему, за якою і діє наш сайт. Отож на сьогодні ми надаємо таку інформацію:

 

· Біографії кандидатів. Щоб ви не втрачали марно свій час, ми надаємо вам інформацію щодо життя політиків, ретельно перевіряючи кожен факт, та у хронологічному порядку.

 

· Важливі події у житті кандидатів та з функціонування партій. Якщо політик десь «засвітиться», ми точно напишемо про це на своїх сторінках. Ретельно перевіряємо кожен такий факт, щоб ви мали змогу знати все про чинних кандидатів.

 

· Інформація про партії, зміна риторики з часом, зміна складу – завдяки нашому сайту ви зможете прослідкувати, як змінювалась та чи інша партія з моменту свого створення. Які виконувались обіцянки, як допомогли громаді, що було створено партією, хто її лідери.

 

· Іншу подібну інформацію ви можете знайти на нашому ресурсі.

 

Давно відомо, що той, хто володіє інформацією, володіє світом, а для кожного з виборців наш ресурс – це бібліотека новин та біографій, допомога у створенні думки.

 

Наші принципи


«ЧЕСНО» дотримується принципів, які є обов’язковими для досягнення нашої мети: створення громадянського суспільства та забезпечення прозорості на виборах.

 

Серед них головними є:


· незалежність думки. Ми не фінансуємось жодною політичною силою;

 

· чиста інформація, без пояснень: кожен виборець має думати сам;

 

· прозорість;

 

· об’єктивність;

 

· аналітична робота;

 

· підзвітність роботи депутатів;

 

· волонтерство;

 

· можливість розповсюдження інформації;

 

· перевірка кожної новини та факту: ми ніколи не викладаємо «чутки», на сайті публікуються тільки ретельно перевірені матеріали.

 

Завдяки таким принципам надання суспільству інформації ресурс «ЧЕСНО» став найбільш популярним незалежним ресурсом для отримання інформації. А ви вже перевірили свого кандидата? Ні? Не гайте часу – ми вас чекаємо.

 

Джерело: chesno.org

Короткая ссылка на новость: http://frendid.com/~pTbBT